Cargando Eventos

« Todos los Eventos

  • Este evento ha pasado.

Biz ilerliyoruz, ya ilişkilerimiz? İlerletilmis haritalarla değişen ilişki dinamiklerine bakış

Speaker: Gila Gözlüklü

Turkey

abril 19 @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Biz ilerliyoruz, ya ilişkilerimiz? İlerletilmis haritalarla değişen ilişki dinamiklerine bakış
Date and Time
Mon, Apr 19, 2021 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD
We do not provide recordings of the webinars. If you want to have access to the recordings, you need to become an ISAR member and for just $59 for the one year you’ll have free access to all the webinars in the following year together with all the recordings. More than that - you’ll have free access to ISAR’s Astro Library with hundreds of other webinar recordings and audio lectures!

İlişki astrolojisi denince natal harltalatimizi sinastri, kompozit ve Davison yöntemiyle incelemek esastır. Peki, ama bizim haritalarımiz ilerleme gösterirken, bunun ilişki astrolojisindeki göstergeleri nasıl olur? Bu webinarda ikilcil ilerletim teknikleri kullanılarak zaman içinde ilişkilerin dönüştüğü hallere bakmaya çalışacağız ve bu şekilde “neden bazı ilişkilerde zaman geçtikçe ilişki farklı boyuta geçer?” sorusunun astrolojik karşılığını keşfetmeye çalışacağız.

Gila Gözlüklü

Gila Gözlüklü astrolog kimliğinin yanısıra edebiyat ve tarih eğitimi almış 20 yıllık bir eğitimcidir. Astrolojiye ilgisi 10 yaşında bir aile dostlarinin kütüphanesinde bulduğu bir astroloji kitabıyla başlayan Gila, yıllar içinde önce kendi kendine okuyarak başladığı astroloji eğitimini 2019 yılında bitirdiği Göklerin Bilgeligi Okulu diplomasiyla taclandirmistir. Vedik Astroloji Eğitimi de almış olan Gila Gözlüklü'nun