Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Doğum Öncesi Tutulmalar

Speaker: Dilara Efeoğlu

Turkey

March 15 @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Doğum Öncesi Tutulmalar
Date and Time
Mon, Mar 15, 2021 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD
We do not provide recordings of the webinars. If you want to have access to the recordings, you need to become an ISAR member and for just $59 for the one year you’ll have free access to all the webinars in the following year together with all the recordings. More than that - you’ll have free access to ISAR’s Astro Library with hundreds of other webinar recordings and audio lectures!

Bir nevi bilinçaltı komutları ya da bilinçaltı dürtüleri gibi çalışan Doğum Öncesi Tutulmaları insan hayatında ne denli yönlendiriciler? Doğum haritalarımız aslında anne karnında mı oluşmaya başlıyorlar? Ruhumuzun gerçekleştirmeyi amaçladığı ilâhî misyonu için prenatal tutulmalar bir sözleşme anı veya bir akit olabilirler mi? Ruhumuzun İdrâk etmesi gereken gereklilik prenatal tutulmalara mı kodlanmış? Sonsuz basamaklı ve sarmal tekamül yolumuzu bize doğum öncesi tutulmalar mı çizmekte? Kolektife uzanan etkileri ile prenatal tutulmalar bütünün içindeki yerimizi mi ortaya koyuyorlar?

Tüm bu soruların cevaplarının EVET olma ihtimalini gözardı etmenin mümkün olmadığını söyleyen Dilâra Efeoğlu’nun bu seminerine katılabilir ve prenatal/doğum öncesi tutulmaların hayatımız üzerindeki etkileri üzerine şaşırtıcı örnekler görebilirsiniz. Ayrıca seminerde Doğum Öncesi Tutulmaların natal haritalar ile birlikte nasıl okunabilecek olduğunu öğrenebilirsiniz.

Dilara Efeoğlu

Felsefe, Ezoterizm, Spiritüalizm ve Astroloji alanlarında bireysel olarak çalışmalar yapmıştır. 2013 yılından itibaren bireysel çalışmalarının yanı sıra, AstroArt Astroloji Okulunda başladığı astroloji alanındaki eğitimlerini 2017 yılında AstroArt School of Astrology (ASA) diploması ile tamamlamıştır. Okulumuzun kurucusu Öner Döşer’in asistanlığını da yapan Dilâra Efeoğlu tüm derslere kendisi ile birlikte katılmakta ve ayrıca Astroloji Okulu sınıflarında eğitmenlik görevlerini sürdürmektedir. Klasik Astroloji yöntemlerini önde tuttuğu çalışmalarında; profesyonel olarak doğum haritası okuması, seçimsel astroloji (doğru zaman seçimi) ve rektifikasyon (bilinmeyen doğum saati tespiti) danışmanlıkları vermektedir. AstroArt Astroloji Okulu Astro Gazete yazarlığı, Posta Gazetesi, Astroloji Okulu Dergisi köşe yazarlığı yapan Efeoğlu, OPA (Organization for Professional Astrologers) Türkiye ve APAI (The Association of Professional Astrologers International) üyesidir.