Loading Events

« All Events

Progresyonlar

Speaker: Ülgen Karaarslan

Turkey

December 13 @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Progresyonlar
Date and Time
Mon, Dec 13, 2021 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD
We do not provide recordings of the webinars. If you want to have access to the recordings, you need to become an ISAR member and for just $59 for the one year you’ll have free access to all the webinars in the following year together with all the recordings. More than that - you’ll have free access to ISAR’s Astro Library with hundreds of other webinar recordings and audio lectures!

Bu sunumda, öngörü yöntemlerinden belki de en etkili ve en çok tercih edileni olan progresyonları,  bireysel evrimleşmedeki önemi ve öngörü tekniği olarak nasıl kullanılır, ortaçağ astrologları başka tekniklerin içinde nasıl kullanmışlar, aslında astrolojinin evrenin akışkan ve değişime dayalı esnek yapısıyla nasıl uyumlandığını gösteren yönüyle kısaca ele alacağız. Bu seminerde hem progres haritaların nasıl çıkarılacağını hem de yorumlama üzerine ipuçları bulacaksınız. Merak eden herkesi bekliyoruz.

Ülgen Karaarslan

2001 Yılında ODTÜ’den mezun oldu, 9 yıl devlet okullarında öğretmenlik yaptıktan sonra istifa ederek yurtdışında yaşamaya başladı. Bu süreçte Astroart Astroloji Okulu’ndan online klasik astroloji derslerini tamamladı. 2016 yılında İSAR sınavlarına girerek İSAR CAP olmaya hak kazandı. Yurt içindeki ve yurtdışındaki pek çok değerli astrologdan Astropsikoloji, Ezoterik Astroloji, Uranyen Astroloji, Medikal Astroloji, Soru ve Seçim Astrolojisi gibi dersler aldı. Danışmanlığına objektiflik katmak için Yaşam Koçluğu, Yoga Eğitmenliği ve Masal Anlatıcılığı gibi çeşitli eğitimler aldı. Halen Ankara’da kendisinin kurduğu Astroloji ve Yoga okulunda Astropsikoloji ve Klasik Batı Astrolojisi dersleri vermekte, ve Astropsikolojik bireysel danışmanlık, soru ve seçim astrolojisi danışmanlığı yapmaktadır.