Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Satürn Döngüsünün Etkileri

Speaker: Gizem Çolakoğlu Baday

Turkey

June 27 @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $14.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $75/Year
Register for a Webinar
Satürn Döngüsünün Etkileri
Date and Time
Mon, Jun 27, 2022 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
By purchasing this webinar for $14.99 you must be present at the time of the webinar to participate. You will not be able to receive a recording.

To receive a recording you need to join ISAR and get all the benefits of ISAR membership. To join, go to https://isarastrology.org/membership/
Price: 14.99 USD

Sınırlandıran, yeniden yapılandıran, doğru/yanlış algısını oturtan Satürn, aynı zamanda, eğitici ve uzmanlaşmaya da yarayan bir gezegendir. Satürn, döngüleri aracılığıyla bireysel, kurum ve ülke haritalarında gelişim aşamalarını gösterir. Transit hareketi boyunca haritanızdaki gezegenler ile irtibatı hakkında daha fazla bilgilenmek ve Satürn’ün döngülerinden en yüksek faydayı almak istiyorsanız sunumuma beklerim.

Gizem Çolakoğlu Baday

Gizem Çolakoğlu Baday Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü ardından, Sorbonne Üniversitesi’nde Fransız Kültürü eğitimi almış; büyükelçilik, dijital pazarlama ve lüks mağazacılık alanlarında çalışmıştır. Kendi de astrolog olan babasının kitapları ve elyazması notlarıyla astroloji, metafizik, felsefe ve psikoloji ile çok küçük yaştan itibaren ilgilenmeye, 2010 yılından itibaren astrolojiyi çevresinde amatör olarak uygulamaya başlamıştır. 2019 yılında Öner Döşer’in AstroArt okulundan aldığı Klasik Astroloji diploması ardından profesyonel olarak çalışmaya başlamış, aynı okuldan Horary, Mundane, Elective Astroloji dallarında uzmanlık sertifikalarını almıştır. Aynı okul bünyesinde Aleksandar Imsiragic’ten Hermetik Astroloji uzmanlık sertifikasına sahip olup, Maurice Fernandez ile Evrimsel Astroloji diploma programında üçüncü yılında eğitimine devam etmektedir. Ayrıca, İsviçre’de kutsal geometri ile enerji ölçüm ve dengeleme eğitimleri, Gemini Brett’den Astrologlar için Kutsal Astronomi eğitimi almış; kutsal geometri ve astronomi alanlarını da araştırmalarında kullanmaktadır. Son zamanlarda, Posta Gazetesi Astroloji Okulu ekinde köşe yazıları yazmaktadır. ISAR Cap ünvanına sahip olup, aldığı eğitimler ile aileden gelen bilgi birikimini harmanlayarak kişinin ruhsal tekamülüne odaklı danışmanlık vermektedir.