Chargement Évènements

« All Évènements

  • Cet évènement est passé.

Tradisyonel astroloji tekniği ile meslek göstergesi tespiti

Speaker: Kenan Yasin Bölükbaşı

Turkey

Lundi, novembre 9, 2020 @ 10:00 am - 11:30 am EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Tradisyonel astroloji tekniği ile meslek göstergesi tespiti
Date and Time
Mon, Nov 9, 2020 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD
We do not provide recordings of the webinars. If you want to have access to the recordings, you need to become an ISAR member and for just $59 for the one year you’ll have free access to all the webinars in the following year together with all the recordings. More than that - you’ll have free access to ISAR’s Astro Library with hundreds of other webinar recordings and audio lectures!

Tradisyonel astroloji tekniği ile meslek göstergesi tespiti nasil yapilir? Bu konuda hangi göstergeler ele alinir ve modern astroloji tekniğinden farki nelerdir? Bunlari tek tek konuşacağiz. Çeşitli örneklerle belirlediğimiz aday göstergeye gelen transitlerin kişinin kariyer yaşamini nasil etkilediği hakkinda fikir sahibi olacağiz

Kenan Yasin Bölükbaşı

22 Eylül 1989 İstanbul doğumluyum. Yabancı dil ağırlıklı lise okudum ve ardından Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü ile üniversite eğitimime devam ettim. Fakat mesleğimi yapmayıp büyük bir kararla mikro dünyadan makro dünyaya adım attım. Astro Art Astroloji Okulu'ndan mezun oldum ve 2 yıl süreyle Öner Döşer'in kişisel ve sosyal medya asistanlığı görevini yürüttüm. Eğitimin hiç bir zaman bitmeyeceğini düşünerek devam ediyor, profesyonel danışmanlıklar veriyor ve bilgilerimi çeşitli workshop ve eğitimlerle paylaşıyorum.