טוען אירועים

« כל האירועים

Michael Jordan ve Scottie Pippen’in haritalarının ortak değerlendirmesi ve Chicago Bulls’un şampiyonluk sürecindeki rolü

Speaker: Nazım Özcan

Turkey

ספטמבר 13 @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Michael Jordan ve Scottie Pippen'in haritalarının ortak değerlendirmesi ve Chicago Bulls'un şampiyonluk sürecindeki rolü
Date and Time
Mon, Sep 13, 2021 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD
We do not provide recordings of the webinars. If you want to have access to the recordings, you need to become an ISAR member and for just $59 for the one year you’ll have free access to all the webinars in the following year together with all the recordings. More than that - you’ll have free access to ISAR’s Astro Library with hundreds of other webinar recordings and audio lectures!

Chicago Bulls’un 7 şampiyonluğunda Michael Jordan’ın payının çok olduğu düşünülsede o döneme bakıldığında Scottie Pippen’in desteğinin çok önemli olduğunu görüyoruz. Scottie Pippen takıma geldikten sonra Michael Jordan’ın daha aktifleştiği ve takım oyununa daha yatkın hale geldiği izlenebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında Chicago Bulls efsanesinin oluşumunda Pippen – Jordan ikilisinin uyumu ve anlaşmasının çok önemli bir yer tuttuğu çok net görülebilmektedir. Bu ikisinin haritalarının uyumu, harmoniklerinin değerlendirilmesi, orta noktalarının çakışması çok anlamlı sonuçlar vermektedir. Bu sunumun amacı harita uyumlarının bir takım çalışması için ne kadar hayati ve efsanevi sonuçlar oluşturabileceğinin gösterilmesi ve bu açıdan pratik bir insan kaynakları aracı olarak kullanılmasının yolunu açabilmektir. Ayrıca yaş harmoniklerinin uyumu da kullanılabilir. Eğer yeterli veri eklenebilirse coach Phil Jackson da eklenebilir.

Nazım Özcan

2014 yılında AstroArt Astroloji Okulunda eğitimine başlamış ve 2017 yılında ASA (AstroArt School of Astrology) diplomasına hak kazanmıştır. Aynı okulda Soru Astrolojisi (Horary), Seçimsel Astroloji (Electional) ve Dünya Astrolojisi (Mundane) alanlarında uzmanlık eğitimi ve sertifikası almıştır. Eğitimini aldığı Klasik Astroloji tekniklerini kullanmakla birlikte özel ilgi alanı olan Drakonik Haritalar ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir. Halen AstroArt Astroloji Okulunda eğitmenlik ve editörlük görevlerine devam etmektedir. Astroloji Okulu Posta Gazetesi yazarı ve editörüdür. Yurtdışında aktif olarak Seminer ve Kongreleri takip etmekle birlikte OPA (Organization for Professional Astrologers) ve APAI (The Association of Professional Astrologers İnternational) üyesidir.