Caricamento Eventi

« Tutti gli Eventi

  • Questo evento è passato.

Hayatımızın Zamansal Yol Haritası

Speaker: Zerrin Zindancıoğlu

Turkey

lunedì, Gennaio 13, 2020 @ 8:00 pm - 9:00 pm EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Hayatımızın Zamansal Yol Haritası
Date and Time
Mon, Jan 13, 2020 08:00 PM - 09:00 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD

Geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında bilgi vermenin yanı sıra, Astroloji bize fiziksel varlığımızın hazırlandığı 9 ay ve 10 gün hikayesini de sunar.
Haritamız gebelik süreci ile start alır, hayatımız biçimlenmeye başlar. Güneş, Ay ve tüm gezegenler ebeveynimizden kardeşlerimize, ortaklarımıza, arkadaşlarımıza, sevgililerimize kadar bir çok kişi ile bağlantılıdır.  Bazı önemli kilit olayları yaşam boyu tekrar tekrar yaşarız. Bu olaylar yaşamın çarkı içinde öngörülebilir ve dönüştürülebilir. Dönüşüm ise iyice kristalize olduğumuzda, detayları belirgin görebildiğimizde ve geçmişin iyileştirilebileceğini kabul ettiğimizde sağlanabilir. Başaramazsak değişim de sağlayamaz, hep aynı, kendini tekrarlayan olayları yaşamaya devam ederiz. Bu sunumda geçmişin, doğum anımızda başlamadığını, her birimizin geçmişinin aslında annemizin bize gebe kalması ile başlamakta olduğunu anlatmak istiyorum.

Zerrin Zindancıoğlu

1966 yılında İstanbul’da doğdu. Avusturya Kız Lisesi ve Avusturya Ticaret Lisesi’nde okudu. Çalışma hayatının kısa sürede kariyer getirmesi nedeniyle, üniversite yaşamını erken bıraktı. 2010 - 2014 yılları arasında yoğun astroloji eğitimi aldı. 2016 yılından itibaren Uranyen Astroloji ve Karma Astroloji alanlarında yoğunlaşan ve danışmanlık veren Zindancıoğlu, Astroart Astroloji okulu bünyesinde eğitmenlik görevini sürdürmektedir. Kendisi OPA, APAI ve ISAR Cap üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.