Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Nakshatra (Takımyıldızlar)

Speaker: Şebnem Ekşib

Turkey

23 gegužės @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $14.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $75/Year
Register for a Webinar
Nakshatra
Date and Time
Mon, May 23, 2022 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
By purchasing this webinar for $14.99 you must be present at the time of the webinar to participate. You will not be able to receive a recording.

To receive a recording you need to join ISAR and get all the benefits of ISAR membership. To join, go to https://isarastrology.org/membership/
Price: 14.99 USD

Vedik Astrolojisinin temel taş konularından birisi olan Nakshatra (takımyıldızlar) sistemini anlatacağım. Vedik astrolojisinde kullanılan 27 tane Nakshatra vardır. Bu yıldız bölgeleri bizim kişilik, sağlık, kariyer ve öncelikle karma döngülerimizde gerek getirdiğimiz yetenekler, gerekse bu yetenekleri ve yapısal taşlarımızı bu hayatta nasıl kullanacağımızla ilgili önemli ipuçları verirler. 27 özel yıldızı ISAR webinarımda birlikte inceleyeceğiz.

Şebnem Ekşib

Üniversite eğitiminin ardından uzun yıllar araştırdığı astroloji, önceleri hobi olarak onu iş hayatıyla birlikte takip ederken, doğu felsefesi ve öğretileri, meditasyon, yoga ve evrensel enerji sistemleriyle de ilgilendi. Bu araştırmalar esnasında 1999 yılında Vedik (Hint) Astrolojisiyle tanışmasıyla, astrolojiyi farklı bir kulvardan incelemeye başladı. Ardından Maharishi Maharesh Yogi Transandantal Meditasyon programı ve ileri tekniklerini uygulamaya başlayarak hayatında kendi deyimiyle yeni bir dönemi de başlatmış oldu. 2006 yılından bu yana tam zamanlı olarak çalışmaya başladığı Vedik Astroloji konusunda bugün ülkemizin önde gelen uzmanlarından biridir. Şebnem Ekşib, Vedik astroloji dışında taşlar, renk analizleri, sayıların kader ve kişiliğimiz üzerine etkileri konularında çalışma ve araştırmaları ile de tanınır. 2012 yılından bu yana Vedik Astroloji alanında eğitim ve seminerler vermektedir. Vedik Akademi Türkiye Marka hakları sahibidir ve Vedik Akademi bünyesinde seminer ve eğitim çalışmaları devam etmektedir. Youtube kanalında düzenli olarak videolar yayınlamaktadır. Mart, 2015 yılında çıkardığı Vedik Astroloji kitabı ülkemizde bugüne kadar yayınlanmış en kapsamlı Vedik Astroloji kaynak kitabı olmaya devam etmektir. Vedik Astrolojiye önemli bir kaynak olan ikinci kitabı 2018 Eylül de Kaderin Gizemli Labirenti DAŞALAR çıkmıştır. 2021 Ekim ayında 3. kitabı Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili yayınlanmıştır.