Loading Догађаји

« All Догађаји

Drakonik Haritalar

Speaker: Burcu Çakır

Turkey

9 августа @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $9.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $59/Year
Register for a Webinar
Drakonik Haritalar
Date and Time
Mon, Aug 9, 2021 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
Price: 9.99 USD
We do not provide recordings of the webinars. If you want to have access to the recordings, you need to become an ISAR member and for just $59 for the one year you’ll have free access to all the webinars in the following year together with all the recordings. More than that - you’ll have free access to ISAR’s Astro Library with hundreds of other webinar recordings and audio lectures!

Ruhumuzun dünyaya geliş amacı ve arzularına odaklanan Drakonik Haritalar en derinde yatan arzularımız ve kadersel yolumuz hakkında bizlere bilgi verir.

Natal Haritalarımıza farklı bir bakış açısıyla bakacağımız bu seminerde Drakonik Haritaları yorumlama konusunda da önemli ipuçları da edinebileceksiniz.

Burcu Çakır

2014 yılında AstroArt Astroloji Okulunda eğitimine başlamış ve 2017 yılında ASA (AstroArt School of Astrology) diplomasına hak kazanmıştır. Aynı okulda Soru Astrolojisi (Horary), Seçimsel Astroloji (Electional) ve Dünya Astrolojisi (Mundane) alanlarında uzmanlık eğitimi ve sertifikası almıştır. Eğitimini aldığı Klasik Astroloji tekniklerini kullanmakla birlikte özel ilgi alanı olan Drakonik Haritalar ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir. Halen AstroArt Astroloji Okulunda eğitmenlik ve editörlük görevlerine devam etmektedir. Astroloji Okulu Posta Gazetesi yazarı ve editörüdür. Yurtdışında aktif olarak Seminer ve Kongreleri takip etmekle birlikte OPA (Organization for Professional Astrologers) ve APAI (The Association of Professional Astrologers İnternational) üyesidir.