Завантаження Події

« Всі Події

Yeni Dünya Düzeni ve MetaVerse!

Speaker: Dinçer Güner

Turkey

15 Серпня @ 8:00 pm - 9:30 pm EEST

Fee: $14.99 or get it for FREE if you are ISAR Member Become ISAR Member for $75/Year
Register for a Webinar
Yeni Dünya Düzeni ve MetaVerse!
Date and Time
Mon, Aug 15, 2022 08:00 PM - 09:30 PM +03
First Name
Last Name
Email
Paypal     Authorize.net
By purchasing this webinar for $14.99 you must be present at the time of the webinar to participate. You will not be able to receive a recording.

To receive a recording you need to join ISAR and get all the benefits of ISAR membership. To join, go to https://isarastrology.org/membership/
Price: 14.99 USD

2021 Yılından devreden ve 2022 yılını da etkisi altına alan hem sosyal düzende hem de ekonomik sistemlerde büyük etkileri olan Satürn/Uranüs etkileşiminin devamında neler olacağına bakacağız. Tarihte gerçekleşen Satürn/ Uranüs etkileşimlerini de göz önüne alarak ve bu ikili arasında oluşan döngülerin önümüzdeki yılları nasıl etkileyeceğini konuşacağız. Özellikle önümüzdeki yılların yeni sosyal yaşam biçimine dönüşecek olan Metaverse evrenine göz atacağız.

Pluton’unda Oğlak burcundaki serüveninde sonuna geliyoruz. 2024 Yılında yeni seyahatine başlayacak olan Pluton’un bu yeni serüveni yaşadığımız dünyayı ve elbette ekonomiyi nasıl şekillendireceğine değinirken, tarihte ki Pluton Kova geçişlerinde neler olduğuna göz atarak önümüzdeki yılları  değerlendireceğiz.

Dinçer Güner

29.04.1984’te 19:30’da İstanbul’da dünyaya geldi. Liseye kadar farklı şehirlerde ve okullarda eğitimini tamamladı. Bu süreçte astronomi ile yakından ilgilendi, gökyüzünü amatör olarak takip etti. Üniversite sınavında, İstanbul Üniversitesi Ağız ve Diş sağlığını kazandı. Üniversiteye başlaması ile “Astroloji” ile tanıştı. Yıllarca kendi kendine kitaplar vasıtası ile astroloji öğrendi. Bu arada, basın –halkla ilişkiler ve iletişim firmalarında iş hayatına başladı. Arka planda devam eden, astroloji öğrenme süreci devam etmekte, her türlü seminer ve astroloji çalışma gruplarına devam etmekteydi. Son çalıştığı şirket batınca, yılların astroloji birikimini değerlendirmeye karar verdi “AstroArt Astroloji Okulu” nda temel ve ileri seviye eğitimlerini tamamlayıp, profesyonel hayatına astrolog olarak devam etti. Bu süreçte; Merih Akalın’dan Vedik Astroloji eğitimi alarak astroloji bilgisini pekiştirdi. Akabinde Mehmet Zararsızoğlu’ndan “ Sistem ve Aile Dizimi” eğitimleri alarak, astroloji ve psikolojiyi kendi dilinde harmanlandı. Vakit buldukça, özel gruplarla “ Aile Dizimi” çalışmaları yapmakta. Tüm bu süreç içinde, şimdilerde ortağı olan Naz Bayatlı’dan “Horary Astroloji- Hermetik Astroloji – Seçim Astrolojisi” gibi dersleri de alarak astroloji bilgisini daha da pekiştirdi. Profesyonel astroloji hayatına başladığı yıllarda, Astroloji Blogu isimli blokla yola çıktı ve kısa sürede Türkiye’nin en çok okunan bloğu haline geldi. Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanarak, takipçilerine astroloji dinamiklerinin nasıl çalıştığını öğretmeye başladı ve astroloji konusunda insanları bilinçlendirme gibi bir misyon edindi. Her gün mütemadiyen, günlük astrolojik tüyolarla insanlara rehberlik yapmaya çalışmakta. 10 Yıldır da düzenli olarak, haftalık burç analizlerini istikrarlı bir şekilde yayınlamakta. Uzmanlık alanı olarak, Mundane Astroloji ve Astrocartographyi seçerek, daha çok bu alanda gelişim göstermeye ve çalışmalar yapmakta. Yaklaşık 7 sene Sözü gazetesinde çalıştıktan sonra şimdi ise Hurriyet Gazetesinde köşe yazarlığı yapmakta. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin en çok okunan kadın dergisi Marie Claire’e 6 yıldır düzenli olarak yazmakta. Devamı gelecek olan, Türkiye’nin hem katılım oran oldukça yüksek ilk “Astroloji Festivali”ni ortağı Naz Bayatlı ile organize etti. Bu süreç içinde, 10 yıl önce kendi “Solar Lunar Astroloji” merkezini kurdu ve bu merkezde, eğitim vermeye ve de danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Yaklalık 10 yıldır hem klasik hem de modern tekniklerle temel ve ileri seviye astroloji eğitimi vermekte hem de Horary ve Mundane Astroloji eğitimi vermektedir. www.sorumgeldi.com’un 3 kurucu ortaklarından biri, her gün 10larca insanın sorularına bu portal üzerinden, kurdukları harika bir ekiple cevap vermekte. Köpeği “Jüpiter” ve kedisi Venüs ile keyifli bir yaşam sürmekte.