ISAR StarClub Webinars

Haritalardaki Odak Noktalarımız

Speaker: Ceylin Çelebi / Turkey


$14.99


Bir danışmanlık aldığımızda veya ünlü bir ismin haritasına bakarken ilk olarak bakılan şeyler vardır. Bunlar şüphesiz yükselen burç, Güneş burcumuz ve Ay burcumuzdur. Haritanın 3 önemli ayağı dediğimiz bu kısımlar bize kişi hakkında çok önemli bilgiler verir. Peki daha detayda ne gibi sıkıntılar yaşıyor, hayatındaki asıl tıkanıklık noktaları nerede, toplum önündeki duruşu nedir, neden hayatındaki diğer her şey çok iyi giderken örneğin ilişkileri, işi ya da ailesi ile olan uyumunda sorunların olup olmadığını nasıl göreceğiz? Bir haritayı incelerken anaretik derecede olan gezegenleri, açısız gezegenleri ve 0 derece Koç noktasını iyi bir şekilde incelemek aslında bize kişinin yaşadığı birçok sorunu anlamamız için çok yardımcı olacaktır.
Danışan tarafından ele alırsak ise aslında asıl merak edilen de bu konular oluyor. Çünkü herkes sorunları ile ilgili bir farkındalık kazanmak, neyi neden yaşadığını ya da yaptığını bilmek ve ona göre hayatına bir yön çizmek istiyor. Bu bilgiler hem danışanın farkındalık kazanması hem de çözülme yaşaması için aslında çok önemlidir. Bu detayları haritada nasıl okuyabileceğimizi bilmek danışmanlıklarımızda önemli bir yol gösterici olacaktır.

Speaker Bio

Ceylin Çelebi


T. Ceylin Çelebi (ISAR CAP, ASA dip, Göklerin bilgeliği okulu online sınıf mezun, Dönüşüm merkezi psikolojik astroloji mezun), profesyonel astrolog, eğitmen ve danışman olarak çalışmaktadır. Lisansını Beykent Üniversitesi ‘Uluslararası Lojistik ve taşımacılık’ bölümünde, yüksek lisansını Beykent Üniversitesinde ‘Yönetim Organizasyon’ alanında yapmıştır. 8 yıl kadar özel sektörde hem yönetim hem de lojistik alanında çalışmıştır. Daha sonra astroloji alanına tamamen yoğunlaşmak istemesi sebebiyle 2017 yılı itibariyle özel sektördeki çalışma hayatını bırakmıştır. 2018 yılından bu yana astroloji alanında danışmanlıklar ve 2020 yılından bu yana da astroloji eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda Reiki ve yoga eğitmenliği alanında eğitimler almakta ve çalışmalar yapmaktadır. İstanbul’da yaşamakta, evli ve bir kız çocuğu vardır. Astrolojik yorum, eğitim ve danışmanlıkları ile ilgili bilgilerini @tceylincelebi instagram hesabından paylaşmaktadır.
Kişisel websitesi: www.ceylincelebi.com E-mail: [email protected]
İnstagram: @tceylincelebi

00
days
00
hours
00
minutes
00
seconds

Details

Topic: Haritalardaki Odak Noktalarımız
Start: Monday, Apr 17, 2023 20:00
Category: StarClub Turkey
Duration: 1 hour 30 minutes
Current Timezone: Europe/Istanbul

Note: Countdown time is shown based on your local timezone.